Tooted

Meie salongist on võimalik tellida eri mõõdus ja sobiva tekstiiliga voldikkardinaid ehk plisseerkardinaid ning ruloosid. Lisaks pakume suures valikus kardinakangaid ja riputussüsteeme.

TEKSTIILKANGAD

Meie salongist leiad suure valiku kardinakanga hängereid – nii tavalisi kui ka eriotstarbelisi. Kangaste valikust leiab tekstiile, mis võimaldavad reguleerida ruumis nii akustikat, temperatuuri kui ka valgust. Samuti on kangaid, mille tekstiilikoostis lisab turvalisust tulekindluse näol.

Lisaks hängeritile on meie õmblejad valmistanud salongi ka suurepärased erinevate funktsionaalsustega aknakatete, voodikatete ja dekoratiivpatjade näidised. Kõikide näidiste valmistamisel on kasutatud meie salongis pakutavaid kangaid.

HarmTex salong
HarmTex salong
RIPUTUSSÜSTEEMID

Meie salongist leiad ka suure valiku erineva funktsionaalsuse ja iluga riputussüsteeme.

Siinid &  Kardinapuud HarmTex salongis
Siinid & Kardinapuud HarmTex salongis
VOLDIKKARDINAD EHK PLISEERKARDINAD

Meie salongist on võimalik tellida erimõõdus ja sobiva tekstiiliga voldikkardinaid. Tootevalikus olevatest tekstiilidest on võimalik valida volikkardina materjaliks nii läbipaistvaid kui ka pimendavaid tekstiile. Samuti on võimalik valida ka voldikkardina profiili värvi.

Voldikkardinad HarmTex
Voldikkardinad HarmTex
ERITELLITAVAD RULOOD

Meie salongist on võimalik tellida erimõõdulisi ja sobiva tekstiiliga ruloosid. Tootevalikus olevatest tekstiilidest on võimalik valida ruloo materjaliks nii läbipaistvaid, screene kui ka pimendavaid tekstiile. Samuti on võimalik valida ka ruloo süsteemi värvust.