HarmTexi liikuv kardinasalong

Kodu sisustamise üks ilusamaid ja võibolla ka keerukamaid teemasid on aknakatete valimine. Võimalusi on palju ja väga raske on otsustada. Palju lihtsam oleks, kui professionaal tuleks koju ja aitaks need otsused ära teha. Veel parem, kui tal oleks kaasas ka kõik näidised, mis kardinasalongis saadaval, et reaalses interjööris sobivust testida.

See polegi enam pelgalt unistus, sest HarmTex kardinasalongil on nüüd olemas spetsiaalne kardinabuss, mille saab tellida oma koju, ükskõik, millises Eesti nurgas see ka poleks. Kardinabussi mõte on pakkuda aknakatete täisteenus algusest lõpuni, mõõtmisest kuni paigaldamiseni välja. Tellija ei pea kordagi päris salongi külastama.

HarmTexi eestvedaja Kadi Härma sõnul on uudne teenus ilusti tööle läinud, kliendid on rahul, sest bussis on olemas 100% sama valik näidiseid kõigist lahendustest, mida ka salongis pakutakse.

Kuidas kardinabuss koju tellida?

Kardinabussi tellimine on väga kerge ja mugav – lihtsalt helista või kirjuta meile ning lepime kokku Sulle sobiva külastuse aja.

Seejärel tuleb meie kardinadisainer bussiga kohale, tutvustab meie kvaliteetkangaid ning uurib, millist funktsiooni aknakate peab täitma, kuhu akna ette see läheb, ning kas soovitakse kardinatega lihtsalt õdusust luua või on oluline ka näiteks pimendav efekt.

Kui eesmärgid selged, aitab meie disainer Sul välja valida  võimalikud aknakatete tüübid ja kangavariandid, mille sobivust katsetatakse üheskoos juba reaalses interjööris – Sinu kodus.

Kui oled valikuga rahul, läheb tellimus töösse ja saad peagi oma koju kaunid, praktilised ja vastupidavad ning just Sinu ruumiga sobituvad kardinad. 

HarmTexi kogenud spetsialistid oskavad nõu anda ka muudes sisustusküsimustes, sest tegemist on oma ala õppinud ja suuri kogemusi omavate professionaalidega.

Kardinabussi teenus on tellija jaoks väga mugav ja aega säästev lahendus, aga kindlasti ka kontaktivabale ajastule kohane, et kodu sisustamine pandeemiapuhangu tõttu seisma ei jääks. 

Kuula ja vaata HarmTexi disainerite Raadio Elmarile antud intervjuud siin:

Loe HarmTex kardinabussist rohkem ka ajakirjast INkodu!

Säästa oma aega ja telli ratastel kardinasalong mugavalt oma koju või kontorisse!

Kirjuta või helista meile ja lepime kokku esmase konsultatsiooni!