HARMTEX KARDINAD

Oleme Sinu soovide täitmisele pühendunud kardinaekspertide meeskond.

Aitame valida Sinu ruumidesse sobivad kardinalahendused.

DISAINIME. MÕÕDAME. VALMISTAME. PAIGALDAME.

Mugavad, kiired ja kaasaegsed lahendused koos professionaalse teenindusega.

KUIDAS KARDINAID TELLIDA?

Võta meiega ühendust

Helista 53433480 või kirjuta oma soovist info@harmtex.ee  ja lepime kokku Sulle sobiva külastusaja salongis või kardinabussi külastuse Sinu juures.

Nõustame ja tutvustame tooteid salongis või sinu juures

Kohtumisel selgitab meie kogenud disainer välja soovitud kardinate ja/või aknakatete funktsionaalsuse, positsioonid ja materjalid. Sinu soovidest lähtuvalt tutvustab disainer Sulle erinevaid sobivaid tooteid ja materjale, millest lähtudes leitakse sobilik kardinalahendus.

Peale kohtumist saadab disainer valitud kardinalahendusele hinnapakkumise. Kui kohtumine toimub Sinu juures, siis kohtumise raames teostatakse ka mõõtmistööd. Kui kohtumine toimub salongis, siis mõõtmistöö teostatakse hiljem.

Valmistame ja paigaldame Sulle sobiva kardinalahenduse

Kui oled valikuga rahul, läheb tellimus töösse ja saad peagi oma koju kaunid, praktilised ja vastupidavad ning just Sinu ruumiga sobituvad kardinad. 

Kerli Linna

"Harmtex kardinasalongi teenindus oli ikka super! Nii tore on kui tegija tõesti kaasa mõtleb, et leida just see kõige parem ja sobivam lahendus. Kiidan ja soovitan julgelt!"

Kati Rahnel

"Kiire, professionaalne teenindus. Kadi on sõbralik ja teeb enda poolt kõik, et leiaksid sobivad kardinad. Tõeline pärl Pärnu sisustuskaupade turul!"

Liis Karpov

"Väga hea kvaliteet, suurepärane teenindus!"

Kadri Kruusmägi

"Super suur aitäh kaunite kardinate eest. Väga rahul!"

Kristiine Rondo

"Väga rahul. Teavad mida teevad ja teevad hästi. Soovitan!"

Erika Nuuma

"Suur tänu ilusate kardinate eest HarmTex kardinasalongi nobenäppudele! 

Meeldiv koostöö ja hea kanga valik."

HARMTEX KARDINABUSS -

telli liikuv kardinasalong enda juurde!

info@harmtex.ee

53433480

SOOVID OMA KODU VÕI TÖÖKOHA ILMET VÄRSKENDADA?

Kirjuta meile oma soovidest ja lepime kokku esmase konsultatsiooni või kardinabussi külastuse!

HARMTEX BLOGI

Siit leiad uudiseid ja ekspertide kasulikke nõuandeid ruumide sisustamiseks ja sobivate kardinate valikuks.

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Ka luksuskorter, mis nägi aastaid tagasi välja uus ja moodne, vajab mõne aja möödudes värskenduskuuri. Halona Disainistuudio / Lebell sisearhitektide Piret Naaber ja Kadi Tallermo käe all läbisidki mõni aeg tagasi värskenduskuuri kaks Tallinna luksuskorterit: 109,4m2...

Miks valida voldikkardinad?

Miks valida voldikkardinad?

Siin on Sulle 7 põhjust, mis tasub oma uude koju või töökohta just voldikkardinad valida. Voldikkardinat on võimalik paigaldada erikujulistele, nii kolmnurksetele, ümaratele kui ka teistele mittestandartse kujuga akendele. Voldikkardina kangasse on pressitud püsivad...

Kardinabussi teenus teeb kardinate tellimise lihtsaks ja mugavaks

Kardinabussi teenus teeb kardinate tellimise lihtsaks ja mugavaks

Kodu sisustamise üks ilusamaid ja võibolla ka keerukamaid teemasid on aknakatete valimine. Võimalusi on palju ja väga raske on otsustada. Palju lihtsam oleks, kui professionaal tuleks koju ja aitaks need otsused ära teha. Veel parem, kui tal oleks kaasas ka kõik näidised, mis kardinasalongis saadaval, et reaalses interjööris sobivust testida.

Millist värvi kardinad sobiksid Sinu koju?

Millist värvi kardinad sobiksid Sinu koju?

Kodusisustajad seisavad tihti küsimuse ees, millist tüüpi ja tooni kardinad koju valida. Sageli on see raske, aga samas väga tähtis otsus, sest õige kardinavärviga saab ruumi ilmet oluliselt efektsemaks ja ka hubasemaks muuta, samuti mõjutab värv meie meeleolu. Kuidas siis teha see oluline valik? Nõu annavad HarmTex Kardinasalongi disainerid.

Kardinate valimine – lähtu tervikust!

Kardinate valimine – lähtu tervikust!

Iga maja ja korterit tuleb alati vaadata kui tervikut. Ühes elamises ei soovitata kasutada mitmeid erinevaid tehnilise kardina tüüpe. Pigem oleks hea valida enda jaoks välja üks-kaks sobivat ja kasutada sama tüüpi kardinaid läbivalt kogu majas.