Voldikkardinad

Pakume voldikkardinaid Sinu soovitud mõõdus ja materjalist.

Voldikkardin on voltidega tekstiilmaterjalist aknakate. Kardina materjali on immutatud spetsiaalse vahendiga, et see püsiks plisseerituna. Valmistame nii läbikumavatest, poolpimendavatest kui ka pimendavatest tekstiilmaterjalidest voldikkardinaid. Materjalide värvivalik on pastelsetest ja naturaalsetest toonidest värvikirevate ja kirjudeni, luues võimaluse disainida erinevaid ja omanäolisi interjööre.

Voldikkardina eelised

 • Lihtsasti pestavad ega kogu tolmu 
 • Mõned mudelid kahesuunalised, saab liigutada nii ülevalt alla kui ka alt üles  
 • Sobib erikujulistele akendele, ka katuseakendele (küljeliistudega või trossidega) 
 • Reguleerib toatemperatuuri 
 • Olemas kas ainult ülakinnitusega või ka koos alakinnitusega 
 • Lihtne paigaldada 
 • Lai valik erineva tekstuuri, tooni ja läbipaistvusega materjale 
 • Nii 20x20mm kui ka 40x40mm süsteemi/voldisügavusega lahendusi 

Kangad

Voldikkardinatel on oma lai kangavalik, kuhu kuuluvad muuhulgas ka niiskuskindlad, valgust tagasi peegeldavad ning kontoriruumidesse sobivad kangad. On võimalik tellida ka kahe erineva kangaga lahendust. Lisaks on lai valik profiili toone, mida saab aknaraami või voldikkardina kangaga kokku sobitada.  

Kõige suuremat pimendamisefekti andev kangas on toapoolselt küljelt matt, tagumiselt küljelt valge või sama värvi, ning peegeldab tagasi kuni 75% UV kiirgust. Kangaste kasutamisel tavapärastes tingimustes kestavad nende kasulikud omadused vähemalt 4 aasta jooksul kõrgena ning ei vähene oluliselt ka peale seda.

Siin on mõned näited HarmTex salongi poolpimendavate voldikkardinate materjalidest.

:

Lihtne kangas

Mõlemalt küljelt ühte värvi matt-kangaga. Sõltuvalt värvitoonist peegeldavad need tagasi kuni 57% UV kiirgust.

?

Metallik-kangas

Kergelt sätendav, pigem matt kui läikiv, mõlemalt küljelt sama värvi ning peegeldab tagasi kuni 65% UV kiirgust.

A

Säravate triipudega kangas

Ühelt poolt matt, teiselt poolt sõltuvalt värvitoonist metalse või pärlja läikega. Hästi kerge kangas, kuid sellest hoolimata varjab valgust hästi ja lisaks peegeldab UV kiirgust tagasi kuni 60%.

c

Tule- ja niiskuskindel kangas

Meie valikus on ka tulekindlad kangad, mis vastavad ühiskondlike ruumide nõuetele ning mida kasutatakse tihipeale kontorites ja hotellides.

Samuti on voldikkardinatele pakkuda niiskuskindlat kangast, mille pealiskiht on vett hülgav, see ei ima niiskust sisse ega lähe hallitama. 

Meekärje-nimeline kangas

Meekärje-nimeline  kangas on kahepoolne, kanga tagumine külg vooderdatud alumiiniumiga. Kahe kangakihi voltide vahele tekivad meekärjekujulised õhukambrid.  Alumiiniumtöötlus teeb sellest  hea soojusjuhi ja ka pimendava kardina.

Välisküljelt jääb näha pehme valge pind, sisemine külg värviline ja matt. Kärjeline struktuur aitab reguleerida ruumi temperatuuri: kärgedes paiknev õhk on hea soojusisolaator.

Sellisel kardinal ei ole vertikaalseid nööre ega auguridasid näha ja seepärast sobib see ka ideaalselt pimendavaks kardinaks.

Kortsukangas

Näeb välja nagu vahatatud jaapani siidipaber. Olles kõige kergem materjal pakutavate hulgas, peegeldab tagasi siiski kuni 52% UV kiirgust. Sellele kangale pakutakse ka täiendust, mille sisekülg on matt ja väliskülg on töödeldud pärlendavaks. Selline täiendus tõstab materjali UV kiirguse peegeldamisvõimet kuni 60%-ni.

Voldikkardina juhtimine

 • Käepidemest 
 • Nöörjuhitav 
 • Motoriseeritud (puldiga, ketiga) 

Lisaks pakume sellist voldikkardinat, mis on kruvivaba kinnitustega, see paigaldatakse aknale liimitavate küljeliistude abil, puudub vajadus aukude puurimiseks. Võimalik tellida kuni 180cm laia süsteemi. Selle kardina puhul ei ole väljaulatuvaid käepidemeid, kardina liigutamine toimub mugavalt kardina profiilist. Magnetkinnitused ei lase ka kõige raskemal kardinal alla vajuda.  

Külasta meie salonge!

Pärnu salong: Reldoris, Lao 8

Tallinna salong: Väike-Järve Ärimajas, Pärnu mnt 186

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00-17:00.

Telli KARDINABUSS enda juurde: helista 53433480!

Kirjuta meile!

MEIE TOOTED

HINNAPÄRING

Soovid oma kodu või töökoha ilmet värskendada?

Kirjuta meile oma soovidest ja küsi hinnapakkumist!