Ribakardinad

Alumiiniumribakardinad 

16mm 25mm 35mm 50mm 

Sellist tüüpi ribakardinad on ideaalne lahendus kõrge temperatuuriga ruumidesse, sest kardin peegeldab suure osa soojuskiirgusest tagasi. Lisaks on alumiiniumribakardin ka niiskus- ja UV- kindel, see kaitseb kardinaid pleekimise eest. Tänu oma vastupidavusele ja kõrgele kvaliteedile on kardina eluiga väga pikk. Suure värvivaliku ja erineva pinnatöötlusega lahendused. Neid on kerge hooldada ning sobivad ka erikujulistele akendele.  

Puitribakardinad

Basswood 

27mm 35mm 50mm 65mm

Naturaalne puit on looduslähedane, muudab ruumi hubasemaks ning annab interjöörile atraktiivse ilme. Ilma igasuguse kahtluseta on puitribakardin kõige klassikalisem lahendus päikesekaitseks siseruumides. Puitribakardinad on kulumiskindlad, nende valmistamisel kasutatakse tugevat puitu ning need on vastupidavad painutamisele. Lisaks klassikalistele elegantse välimusega puiduliikidele on olemas ka ajatuid puidutüüpe, millel on puhas ja vaoshoitud välimus – soojad sordid Aafrika puidust Abachi, millel on erksad puidumustrid ja kõrgläikega viimistlus.

Vaatamata sellele, kas soovite päevavalgust reguleerida vaadet rikkumata või tagada täielikku privaatsust, on puidust ribakardin stiilne ja praktiline valik. 

PVC ribakardinad

Faux Wood (PVC) 

35mm 50mm 65mm  

Need kardinad sarnanevad puitribakardinatega, kuid tegelikult on valmistatud plastikust (PVC). See materjal on tugevam ja vastupidavam kui naturaalne puit. Peamine eelis on väga hea niiskuskindlus ja odav hinnaklass – ideaalne lahendus vannituppa ja kööki. Kui ribakardinad on õigesti reguleeritud, määravad need ruumides valitsevad tingimused, nagu valgustatuse või varjutamise, temperatuuri või õhuringluse.
Lai värvivalik annab palju võimalusi oma maitse ja ande näitamiseks sisekujunduses.  

Ribakardinate lipid, lintredel ja nöörid 

Lippide lai valik pakub ideaalset lahendust igat tüüpi akna jaoks. Laia ribaga kardin on kokkupandult väiksema virnaga kui kitsamate ribadega, kuna kardinas on vähem lippe. Samuti, mida suurem on lipp, seda rohkem valgust siseneb ruumi avatud asendis. 

On olemas lai värvivalik linte ja nööre, mis sobivad igat tüüpi kardinatega. Pilgupüüdjaks on klassikalise kalasabamustriga redellint, mis on saadaval erinevates toonides ja kolmes laiuses, 10mm, 25mm ja 38mm. Paelad annavad kardinale tugevama ilme, kuid kindlasti ei saa maitse üle vaielda ning lõpuks on see iga inimese individuaalne valik, millise lõpptulemuse kasuks ta otsustab. 

 

Külasta meie salonge!

Pärnu salong: Reldoris, Lao 8

Tallinna salong: Väike-Järve Ärimajas, Pärnu mnt 186

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10:00-17:00.

Telli KARDINABUSS enda juurde: helista 53433480!

Kirjuta meile!

Kerli Linna

“Harmtex kardinasalongi teenindus oli ikka super! Nii tore on kui tegija tõesti kaasa mõtleb, et leida just see kõige parem ja sobivam lahendus.

Kiidan ja soovitan julgelt!”

Kati Rahnel

“Kiire, professionaalne teenindus. Kadi on sõbralik ja teeb enda poolt kõik, et leiaksid sobivad kardinad.

Tõeline pärl Pärnu sisustuskaupade turul!”

Liis Karpov

“Väga hea kvaliteet, suurepärane teenindus!”

Kadri Kruusmägi

“Super suur aitäh kaunite kardinate eest. Väga rahul!!”

Kristiine Rondo

“Väga rahul. Teavad mida teevad ja teevad hästi. Soovitan!”

Erika Nuuma

“Suur tänu ilusate kardinate eest HarmTex kardinasalongi nobenäppudele! 

Meeldiv koostöö ja hea kanga valik.”

Soovid oma kodu või töökoha ilmet värskendada?

Kirjuta meile ja lepime kokku esmase konsultatsiooni!