Kodu sisustamise üks ilusamaid ja võibolla ka keerukamaid teemasid on aknakatete valimine. Võimalusi on palju ja väga raske on otsustada. Palju lihtsam oleks, kui professionaal tuleks koju ja aitaks need otsused ära teha. Veel parem, kui tal oleks kaasas ka kõik näidised, mis kardinasalongis saadaval, et reaalses interjööris sobivust testida.

See polegi enam pelgalt unistus, sest HarmTex kardinasalongil on nüüd olemas spetsiaalne kardinabuss, mille saab tellida oma koju, ükskõik, millises Eesti nurgas see ka poleks. Kardinabussi mõte on pakkuda aknakatete täisteenus algusest lõpuni, mõõtmisest kuni paigaldamiseni välja. Tellija ei pea kordagi päris salongi külastama.

HarmTexi eestvedaja Kadi Härma sõnul on uudne teenus ilusti tööle läinud, kliendid on rahul, sest bussis on olemas suur valik näidiseid kõigist lahendustest, mida seoses aknakatetega pakutakse.

INTERVJUU HarmTex juhi Kadi Härmaga

“Kliendid on meie kardinabussi teenuse väga hästi vastu võtnud! Meie kardinadisainerid on väga põhjalikud ja sõbralikud ning oskavad igale kliendile õige ja kvaliteetse lahenduse leida.”

Kadi Härma, mis teenus on kardinabuss ja kellele on see mõeldud?

Pakume seda teenust kliendile, kes soovib kardinad tellida ühe kohtumise raames. Tavapäraselt tuleb klient salongi (1-2 korda) ning lisaks kohtutakse objektil ehk siis kliendi kodus või kontoris, et veelkord näidised üle vaadata.

Oleme ehitanud bussi sisse salongi, mis dubleerib oma tootevaliku ja näidistega 100% tavalist salongi. Pakume teenust üle Eesti, lisaks ka Soomes. Kardinabussi konsultatsiooniaja järjekord on hetkel 1-2 nädalat.

Kuidas on teenus klientide poolt vastu võetud?

Teenus on klientide poolt väga hästi vastuvõetud. Kardinabussi teenus on kiire, mugav ja kompaktne. Klient saab oma lahenduse mugavalt kodus välja valia ning ühe kohtumisega  tellimuse lukku panna ja muude teemadega oma elus rahulikult edasi liikuda.

Kliendid on teie kardinadisaineritega alati väga rahule jäänud. Millest see tuleb?

Meie klientide tagasiside on, et meie disainerid on tavakardinapoodide teenindajatest põhjalikumad, hoolivamad ja suhtlevad klientidega algusest lõpuni. Võtame iga kliendi jaoks alati piisavalt aega, et pühenduda algusest lõpuni. Meie jaoks on oluline, et klient jääks lõpptulemusega rahule.Tööprotsessi algus näeb välja nii, et kõigepealt lepitakse kokku külastuse aeg. Sellele järgenevalt tehakse objektil koostöös kliendiga selgeks, millist funktsiooni aknakate peab täitma, kuhu akna ette see läheb, ning kas soovitakse kardinatega lihtsalt õdusust luua või on oluline ka näiteks pimendav efekt.

Kui eesmärgid selged, valitakse bussist välja võimalikud aknakatete tüübid ja kangavariandid, mille sobivust katsetatakse juba reaalses interjööris. Siis läheb tellimus töösse.

HarmTexi kogenud spetsialistid oskavad nõu anda ka muudes sisustusküsimustes, sest tegemist on oma ala õppinud ja suuri kogemusi omavate professionaalidega.

Kardinabussi teenus on tellija jaoks väga mugav ja aega säästev lahendus, aga kindlasti ka kontaktivabale ajastule kohane, et kodu sisustamine pandeemiapuhangu tõttu seisma ei jääks. 

Vaata HarmTexi disainerite Raadio Elmarile antud intervjuud siin:

Säästa oma aega ja telli ratastel salong oma koju siit!