Disainime, projekteerime, valmistame ja paigaldame kardinaid.

HarmTex kardinasalong pakub Sulle terviklahendusi alates kardinate disainist, kangaste valikust ja mõõtude võtmisest kuni kardinate valmistamise ja paigalduseni välja.

Valmistame eritellimusel kaasaegseid tekstiilitooteid: kardinaid, dekoratiivpatju ja voodikatteid nii äri- kui eraklientidele. Meie tootevalikust leiab nii tüll- kui ka külgkardinaid, paneelkardinaid, roomakardinaid, ülalt ja alt avanevaid roomakardinaid kui ka tekstiilkardinad õue. Meie salongist on võimalik tellida ka eri mõõdus ja tekstiiliga voldikkardinaid ehk plisseerkardinaid ning ruloosid, lisaks pakume suures valikus kardinakangaid ja riputussüsteeme.

Meie  kogenud kardinadisainerid aitavad Sul valida just Sinu ruumidesse sobiva värvilahenduse, tekstuuri ja õigete mõõtudega kangad ning pakuvad välja parima kardinalahenduse, mis arvestab ruumi üldist konteksti, valguse langemist ning värvide kombinatsiooni.

Väärtustame nii ilu ja hubasust, kui ka praktilisust ja funktsionaalsust.

Meie salongist leiad suure valiku kvaliteetsest kangast tekstiile, mis võimaldavad reguleerida ruumis nii akustikat, temperatuuri kui ka valgust. Samuti on kangaid, mille tekstiilikoostis lisab turvalisust tulekindluse näol.

Lisaks kardinatele pakume ka muid kokku sobivaid sisustustekstiile.

HarmTex kardinasalongides saab näha kõigi toodete näidiseid ning koos meie kardinadisaineritega oma kodu või kontori  jaoks parimaid lahendusi välja valida.

Elegantsed riputussüsteemid

Meie salongist leiad ka suure valiku erineva funktsionaalsuse ja iluga riputussüsteeme.

Tekstiilkardinad

Tekstiilkardinad on suurepärased valguse- ja temperatuurireguleerijad, aga ka ajatud oma ilu ja funktsionaalsuse poolest.  Kuna kangad on kergelt hooldatavad ning vastavad ühiskondlike ruumide nõuetele nagu tulekindluse või raskestisüttivuse nõue, kasutatakse neid üha enam ka kontorites.

Minimalism kontorisse

Meie salongist on võimalik leida mitmeid erinevaid aknakatteid, mis sobivad kontorisse.

Äri interjöör

Meie kardinadisainerid aitavad Sul tuua värskust ja sära ka ametlikesse ruumidesse.

Kontori interjöör

Hästi sisustatud kontoriruumid loovad efektiivse töökeskkonna.

Kodu interjöör

Aitame Sul kujundada oma unistuste kodu ning sisustada seda kaunite tekstiilidega. 

“Mõtle kardinatest kui sisekujunduse huulepulgast!”

Nii soovitab Ameerika sisekujunduse disainer Peter Dunham. Ja tõepoolest – õigete kardinatega saab väga kergelt anda interjöörile sära ning efekti.

HarmTex kardinasalongist leiad tekstiile, mis sobivad nii äriruumidesse, kontorisse kui koju. Paneme ruumid kardinatega särama!

Kirjuta meile, kui vajad abi ruumide sisustamisel!