Tekstiilkardinad on ajatud aknakatted, millede juures kanga ilu ja kardinate disain on sama tähtsad kui nende kasutusotstarve. Kardinatekstiilid on viimastel aastakümnetel läbi teinud peadpööritava arengu, tuues endaga kaasa kõrgtehnoloogilised kangad, uued kollektsioonid igaks hooajaks ning võimalused sisustada väga erinevaid interjööre. Tekstiilkardinaid kasutatakse üha enam ka kontorites, kuna kangad on kergelt hooldatavad ning on valitavad vastavalt ühiskondlike ruumide nõuetele (levinuim neist tulekindluse või raskestisüttivuse nõue). Lisaks ruumile oma aktsendi lisamisele on tekstiilkardinad ka suurepärased valguse- ja temperatuurireguleerijad. Pimendava voodriga tekstiilkardin laseb magada ka valgel ajal ning paksust raskest materjalist voodriga kardinad elimineerivad klaasipinnalt õhkuva külma. Või toovad õhulised ja heledad materjalid väikesesse või hämarasse ruumi valgust ja õhulisust.

Meie salongist leiad suure valiku kardinakanga näidiseid – nii tavalisi kui ka eriotstarbelisi. Kangaste valikust leiab tekstiile, mis võimaldavad reguleerida ruumis nii akustikat, temperatuuri kui ka valgust. Samuti on kangaid, mille tekstiilikoostis lisab turvalisust tulekindluse näol.

Lisaks kangaste hängeritile on meie õmblejad valmistanud salongi ka suurepärased erinevate funktsionaalsustega aknakatete näidised. Kõikide näidiste valmistamisel on kasutatud meie salongis pakutavaid kangaid.

8508E790-4037-43EF-B156-C59B1A8D3CED_1_201_a