Kardinad kvaliteeti hindavale kliendile

Oleme ilu ja hubasuse loomisele pühendunud sisekujundusekspertide meeskond. Pakume Sinu soove ja vajadusi arvesse võtvaid personaalseid lahendusi, mis on ajasäästlikud, mugavad ja kvaliteetsed. 

Anna meile võimalus ja vabastame Sind ruumide sisustamisega kaasnevatest muredest! 

HarmTex Kardinasalongid nüüd Tallinnas & Pärnus!

Külasta meie salonge või kutsu salong (kardinabuss) oma koju! 

 

 

 

 

Külasta meie salonge Pärnus ja Tallinnas!

Sinu soovid inspireerivad meid

Valmistame eritellimusel kaasaegseid tekstiilitooteid: kardinaid, dekoratiivpatju ja voodikatteid nii äri- kui eraklientidele. Meie tootevalikust leiab nii tüll- kui ka külgkardinaid, paneelkardinaid, roomakardinaid kui ka tekstiilkardinad õue.

Meie salongist on võimalik tellida ka erimõõdus ja tekstiiliga voldikkardinaid ehk plisseerkardinaid ning ruloosid. Lisaks pakume suures valikus kardinakangaid ja riputussüsteeme ning toote disaini, mõõtmist, projekteerimist ja paigaldust.

Väärtustame oma töös kliendikesksust, tähtaegadest kinnipidamist ja materjalide ning töö kvaliteeti.

Personaalne lähenemine

Läheneme igale kliendile ja tema vajaduste ning soovide välja selgitamisele personaalselt. Iga ruum oma valguse, värvide ja sisekujunduselementidega on unikaalne, nii on unikaalne ka iga kliendi jaoks sobiv lahendus.

Aitame kangaste valiku ja disainilahendustega

Vahel ei tule head mõtet, kuidas oma kodu või hoopiski avalik ruum tekstiiliga kujundada. Meie kogenud kardinadisainerid aitavad Sul valida just Sinu ruumidesse sobiva värvilahenduse, tekstuuri ja õigete mõõtudega kangad ning pakuvad välja parima disainilahenduse, mis arvestab ruumi üldist konteksti, valguse langemist ning värvide kombinatsiooni.

Õmbleme ja paigaldame

Kui sobivad kangad ja disain on välja valitud, sobivad mõõdud paika pandud ning vajalikud riputussüsteemid välja valitud, asuvad kliendi soove ja unistusi ellu viima meie suurepärased õmblejad ning paigaldusmeistrid. Nii on võimalik kliendil saada meilt täislahendust, alates kangaste valikust kuni õmblemise ja paigaldamiseni.

HarmTex kardinasalong sai alguse 2017. aastal, kui teostasin oma ammuse unistuse ning ühildasin oma hobi tööga.

Minu eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat – nii toodete kvaliteedi ja valmistamiskiiruse osas kui ka tervikliku ja professionaalse kõrvaltpilgu osas ruumi interjöörile. Pakume nii äri- kui eraklientidele ruumide dekoreerimise teenust alates tekstiiltoodete disainist, sh kangaste valikust kuni õmblemise ning lõpp-paigalduseni välja.

Kadi Härma

HarmTex Kardinasalongi tegevjuht

 

“Mõtle kardinatest

kui sisekujunduse huulepulgast!”

Nii soovitab Ameerika sisekujunduse disainer Peter Dunham. Ja tõepoolest – õigete kardinatega saab väga kergelt anda interjöörile sära ning efekti.

HarmTex kardinasalongist leiad tekstiile, mis sobivad nii äriruumidesse, kontorisse kui koju. Paneme ruumid kardinatega särama!

Loome ilu üle terve Eestimaa!

Meie visiooniks on olla oma kardinatega Eesti armastatuimaks sisekujunduse partneriks nii äri- kui eraklientidele. Meie unistuseks on luua hubasust ja ilu igas Eestimaa kaunis hoones.

Telli kardinad koju või kontorisse HarmTexist!

Klientide rahuolu on meie jaoks väga tähtis, seepärast anname endast kõik, et tulemus saaks suurepärane ja rõõmustaks silmi ka aastate pärast. Paljud kliendid on seda märganud ning kasutavad meie teenuseid ikka ja jälle, soovitades meid ka oma sõpradele ja kolleegidele.

Kerli Linna soovitab:

“Tellisime uude koju 4 aknale tülli ning külgkardinad. Harmtex kardinasalongi teenindus oli ikka supper! Nii tore on kui tegija tõesti kaasa mõtleb, et leida just see kõige parem ja sobivam lahendus. Kiidan ja soovitan julgelt!”

Kati Rahnel soovitab:

 “Kiire, professionaalne teenindus. Maitsekalt sisustatud, avar ja hubane salong. Lai valik siine ja kangaid kardinatele. Kadi on sõbralik ja teeb enda poolt kõik, et leiaksid sobivad kardinad. Tõeline pärl Pärnu sisustuskaupade turul. Soovitan soojalt!”

"Väga hea kvaliteet, suurepärane teenindus!"

Liis Karpov/HamTex kardinad/ Korter Pärnu linnas

"Super suur aitäh kaunite kardinate eest. Väga rahul!!"

HarmTex kardinad/ Korter Tartu linnas/ klient Kadri Kruusmägi 

"Väga rahul. Teavad mida teevad ja teevad hästi. Soovitan!"

HarmTex kardinad/ Korter Pärnu linnas/ klient Kristiine Rondo 

Erika Nuuma soovitab:

 “Suur tänu ilusate kardinate eest HarmTex kardinasalongi nobenäppudele! Meeldiv koostöö ja hea kanga valik.”

 

Soovid oma kodu või töökoha ilmet värskendada?

 

 

Kirjuta meile ja lepime kokku esmase konsultatsiooni!

HarmTexi Nipinurk

Siit leiad uudiseid ja kasulikke nippe ruumide sisustamiseks ja sobivate kardinate valikuks.

Miks valida voldikkardinad?

Miks valida voldikkardinad?

Siin on Sulle 7 põhjust, mis tasub oma uude koju või töökohta just voldikkardinad valida. Voldikkardinat on võimalik paigaldada erikujulistele, nii kolmnurksetele, ümaratele kui ka teistele mittestandartse kujuga akendele. Voldikkardina kangasse on pressitud püsivad...

Kardinabussi teenus teeb kardinate tellimise lihtsaks ja mugavaks

Kardinabussi teenus teeb kardinate tellimise lihtsaks ja mugavaks

Kodu sisustamise üks ilusamaid ja võibolla ka keerukamaid teemasid on aknakatete valimine. Võimalusi on palju ja väga raske on otsustada. Palju lihtsam oleks, kui professionaal tuleks koju ja aitaks need otsused ära teha. Veel parem, kui tal oleks kaasas ka kõik näidised, mis kardinasalongis saadaval, et reaalses interjööris sobivust testida.